Letenky Online


Hľadáťe spoľahlivého partnera, ktorý Vám zabezpečí cenovo výhodné letenky na Vami vybranej trase? Sme firma, ktorá má dlhoročné skúsenosti s predajom leteniek. Radi Vám pomôžeme a poradíme, o našich klientov sa staráme okrem iného aj poskytovaním najnovších informácií súvisiacich s vybraným letom. 

Sky Alliance Vám zabezpečí letenky pre jednotlivcov, či skupiny cez rezervačný systém amadeus do celého sveta. Exklúzivne na letecké spoločnosti British Airways a ČSA ako aj na všetky ostatné. Zabezpečíme Vám letenky na nízkonákladové letecké spoločnosti Skyeurope a Ryanair... .

Ponúkame Vám aj možnosť, aby ste si samostatne pohľadali letecké spojenie a následne si môžete letenku zakúpiť priamo cez online predaj leteniek


Zašlite nám Vaše požiadavky na náš mail skyalliance@skyalliance.sk a mi Vám pošleme najvýhodnejšiu ponuku na letenku, alebo nás navštívte osobne vo výškovej budove Istropolisu.
 


Oprite sa o spoľahlivého partnera pri kúpe letenky!

SKY ALLIANCE s.r.o


Exnárová 12
821 03 Bratislava
Tel. č.: 00421 (0)69 200 5037
Mobil: 00421 (0)904 178 299

Email: skyalliance@skyalliance.sk
Email: eva.krupova@skyalliance.sk


          www.skyalliance.sk


newsletter
Ak chcete dostávať náš ponukový list zaregistrujte sa.

Napíšte svoj e-mail:
   
novinky

pictureAndalúzia, Portugalsko, Kalábria

Leto sa ponesie i v znamení týchto 3 nádherných noviniek. Preto aj poznávacie zájazdy sú doplnené  o okruhy Kalábriou a Andalúziou. Absolútnou premiérou na Slovensku má magické portugalské pobrežie – Algarve.

Letenky Online - Výhodné letenky do celého sveta

 Transfér na letisko
  Last minute
 Oravská horáreň
 Ponuka pobytov Jordánsko

Komplexné cestovné poistenie Uniqa